CHCETE DÁT SVÝM PRODUKTŮM TO NEJLEPŠÍ?

 • Testování produktů v náročném terénu, rukou armádního profesionála.
 • Poutavé a originální recenze produktů přímo z terénu, navíc z tak úchvatných míst, že to ocení nejen vaši zákazníci, ale také produkt samotný.
 • Chcete se společně s námi podílet na vzniku jedinečného amatérského seriálu ze světa bezpečnosti na cestách a přežití, který doposud nemá obdoby?
 • Nebo se vám naše myšlenka zalíbila na tolik, že by jste jí rádi nějak podpořili? 

 

ÚVODNÍ ŘEČ PRO PODPORU PROJEKTU:

Odmítáme přes city loudit z lidí peníze, na své cesty jsem si vždy vydělávali sami a nikdy bychom od lidí nežádali peníze proto abychom mohli cestovat. Nicméně i my sami jsme v minulosti podpořili nadějné projekty cestovatelů, které měli vyšší smysl. Chodíme pravidelně na projekce i přednášky a proto víme, že takováto usilovná práce si zasluhuje podporu. Ze zkušeností již také víme, jak náročné je materiálně i peněžně takovou cestu financovat, navíc pokud se člověk chystá předat něco dobrého lidem a světu. Nechceme se ale hrnout do kampaní jako STARTOVAČ , nebo CROWDFUNDING.
Své místo i finance pro projekt si vytváříme vlastním úsilím, pokud však později uvidíte, že má naše práce smysl a pro vás nějaký přínos který chcete ocenit, tak nás vaše jakákoli podpora velmi potěší.


ČÍSLA ÚČTŮ JSOU ZDE TAKTÉŽ PRO ČLENY RODINY.

Za tři roky bude svátků, narozenin a vánoc poměrně mnoho, takže nás jako hodná dítka potěší nějaký ten dáreček od Ježíška a tak, však víte. 🙂

Děkujeme NAŠIM rodinÁM za podporu během našich cest! 

Jste firma, nebo fyzická osoba

a rádi byste podpořili tento projekt?

nebo chcete navázat spolupráci?


1) Materiál, výstroj a vybavení

 • PRODUKTY NA TESTOVÁNÍ - Máte nové vybavení, které neprošlo testováním v terénu? Chcete vědět zda vybavení náročné situace obstojí? Nebo chcete dát svým produktům reklamu kterou si právem zaslouží? Produkt nám pošlete a my za vás vybavení otestujeme na druhé straně světa, v opravdu náročných podmínkách. Natočíme video-recenzi z terénu, akční video, nebo sepíšeme článek. Takto vaši zákazníci uvidí produkty rovnou v akci a budou přesně vědět co od produktu očekávat.
 • JE VAŠÍ OTÁZKOU PROČ NABÍZÍME TESTOVÁNÍ PRODUKTŮ? Existuje mnoho historek cestovatelů, jak je levné vybavení zklamalo, dostalo je do problémů a nebo to byly naprosto vyhozené peníze. Náš cíl je vytvořit zde přehled vybavení, které je ověřeno reálným použitím v terénu a tudíž se zákazníci jeho koupě nemusí obávat. Každá z recenzí je psána a točena s nejlepším vědomím a svědomím, neboť nám jde především o bezpečnost lidí na jejich cestách. Jako voják jsem se neustále setkával s pochybným vybavením, které v akci vydrželo velmi krátký čas, to by se v dnešní době stát nemělo. Kvalitní vybavení si zaslouží kvalitní reklamu. Proto si myslíme, že vás spolupráce s námi, rozhodně posune dál.

2) podpora pro seriál

 

 • POST-PRODUKCE A VÝPOMOC - Během cesty probíhá natáčení seriálu v náročných klimatických podmínkách. Chceme ukázat divákům realitu. Disponujeme sice základní polo-profesionální video-technikou, ale práce na post-produkci a finální úpravy jednotlivých dílů jsou velmi časově i technicky náročné. Nemáme štáb, ani lidi co by nám pomohli. Nevlastníme prozatím solidní video-shop, ve kterém by se úpravy snáze prováděly. Pokud se vám naše práce líbí, pomozte nám dostat seriál na lepší úroveň pomocí technického zlepšení. Zkušenosti máme základní, avšak cíle vysoké.
 • Líbí se vám obsah naší tvorby, ale finální zpracování videa by si zasloužilo odbornější dohled? Uvědomujeme si, že nejsme profesionálové, ale naše plány chceme zrealizovat ať to stojí co to stojí. Budeme tedy velmi vděční za pomoc, rady, kontakty, nebo aktivní spolupráci u post-produkce, nebo editace jednotlivých dílů.

3) Mediální podpora

nejvíce podstatná podpora !!!

 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ, FACEBOOK, INTERNET - Pokud souhlasíte s tím oč nám jde, podpořte naší myšlenku ve skupinách, na blogu a nebo na vašich webových stránkách. Ať už cestovatelských, zálesáckých, nebo obecně bezpečnostních. Čím více lidí se dostane k těmto informacím, tím více zbytečným tragédiím můžeme společně předejít. Alespoň se o to pokusíme. Můžeme na cesty vyrazit jen tak, bez přílišné medializace. My ale věříme, že pokud má člověk nějaké poselství, dovednosti a um, pokud má světu co nabídnout a lidem co předat, tak ať tak učiní. A nejlépe ihned.

4) Finanční dar

                                   

 • PODPORA FINANČNÍ DAREM - Toto je také možnost, jak náš projekt podpořit. Váš dar bude využit například pro zkvalitňování naší video tvorby, nebo nám napomůže udržet se v terénu déle. Během fází cesty budeme pochopitelně pracovat a finance neustále doplňovat, neboť nechceme být závislí na penězích ostatních. Pokud však chcete podpořit náš projekt touto formou, budeme za váš případný dar velmi rádi. Neslibujeme vám ale pohledy z cest, ani jiné věcné dary. Co vám slíbit můžeme, je mnoho zajímavostí a hlavně informací, uvedených v naší VIDEO TVORBĚ. Do zprávy můžete uvést vaše jméno, abychom vám mohli později poděkovat a případně říci na co byl váš dar využit. 🙂
 Jakoukoliv částku v CZK můžete posílat na čísla účtů

Firmy, Co můžete vy získat od nás?

 • Uveřejnění loga vaší firmy, v sekci Spolupráce / Podpora projektu.
 • Bannerovou proklikovou reklamu v sekci VIDEO TVORBA, v sekci SPONZOŘI. A mnoho dalších možných prostor.
 • Logo firmy u vašeho produktu v AKČNÍ fotografii, nebo videu.
 • Články pro váš Blog, nebo magazín.
 • Po domluvě, se o naší spolupráci zmíníme na sociálních sítích.
 • Originální psané recenze, články, nebo video recenze přímo z terénu a z úchvatných míst světa.
 • Po návratu zpět do ČR, publikace a zhodnocení na cestovatelských seminářích.
 • Pokud se vám spolupráce zalíbí, MŮŽEME se stát VAŠIMI stálými testery v terénu! Mnoho lidí hledá recenze na YouTube, takže taková spolupráce rozhodně dlouhodobější význam má.

PRO ZAHÁJENÍ SPOLUPRÁCE NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!

TRAVELHELPERS@TRAVELHELPERS.CZ

NEBO VYUŽIJTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ ZDE


Partneři projektu:

Zde může být i vaše logo