Hlavní partner

 

FERRINO.CZ

Příběh Ferrino začíná v Turíně v roce 1870. Rok 1890 byl počátek dlouholeté spolupráce s firmou FIAT, které Ferrino dodalo první voděodolné plachty na auta. Další kapitolu napsaly armádní zakázky na speciální stany do polních nemocnic. Dnes Ferrino nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody od oblečení, přes batohy, spacáky až po všemožné doplňky.

 


partneŘI PROJEKTU

 

BUSHCRAFTPORTAL.CZ

 

bushcraftportal logoNože, sekery, pily, potřeby pro rozdělání ohně, vaření v přírodě a krátkodobý i dlouhodobý pobyt v ní. Všechno vybavení prochází testováním tohoto týmu a pouze ty produkty o jejichž kvalitách je Bushcraftportál přesvědčen, nabízí také ve svém e-shopu. WWW.BUSHCRAFTSHOP.CZ Nebo s nimi vyražte na buscraft víkend a poznejte kouzlo bushcraftu na vlastní kůži.


NALEHKO.COM

 

Americká komunita kolem ultralehkého trekkingu považuje za "nalehko" základní hmotnost výbavy (tzn. všechno co si na trek nesete s výjimkou základního oblečení, které máte na sobě, jídla a vody) do 7kg. Budete překvapení, ale na tuto hmotnost se dá poměrně lehce dostat, aniž byste nějak výrazně polevili ze svého komfortu.

Takže celková hmotnost vašeho batohu na třídenní výšlap se i s jídlem a 2 litry vody vejde do 12kg.


Bambutik (Afekt s.r.o.)

 

Bambutik.cz (Afekt s.r.o.) je česká rodinná firma působící na trhu od roku 2010. Manželé také procestovali svět a na základě svých zkušeností, vytvořili ryze Český produkt, z bambusových vláken, vhodný do jakýchkoli podmínek. Tento pozoruhodný materiál je pro nás velkou záhadou a už se nemůžeme dočkat na jeho testování.


Chat Sim CZ / MILICA

 

chatsim logo

Zůstaňte na cestách v kontaktu se svými přáteli prostřednictvím mobilních aplikací jako: Whatsapp, Messenger, WeChat a mnoha dalších. ChatSim umožňuje posílat zprávy, obrázky či volat ve více než 150 zemích světa. Zaručujeme maximální pokrytí a nejlepší možnou kvalitu signálu kdekoliv na světě, Sim-Karta se připojí k jednomu z více než 250 operátorů po celém světě.

 

PROJEKT PODPORUJE TAKÉ WWW.MILICA.CZ


pROJEKT PODPORUJÍ

 

Lonely Planet CZ


lonelyplanet

 

Od roku 2001 vlastní nakladatelství licenci také na světoznámé průvodce Lonely Planet. Po celou tu dobu se česká edice tištěných průvodců těší na tuzemském trhu obrovskému zájmu všech, pro které je cestování tou správnou životní filozofií.


INTERNET CZ, a.s. (FORPSI)


forpsi logo
Společnost INTERNET CZ, a.s., obchodující pod obchodní značkou FORPSI a FORPSI Cloud, poskytla našemu projektu technologické zázemí ve formě webhostingu pro doménu travelhelpers.cz. Společnost INTERNET CZ, a.s. je spolehlivý partner v oblasti poskytování hostingu a cloudových řešení a je jedním z největších registrátorů doménových jmen v ČR. INTERNET CZ je součástí skupiny Aruba Group - jednoho z největších světových poskytovatelů cloudových služeb. www.forpsi.com a www.forpsicloud.cz


Repelent Predator

 

repelent predator logoČeská firma, český majitel, poctivá česká receptura. Značka PREDATOR je tady pro Vás od roku 1997. Od této doby se zaměřujeme na vývoj komplexního výrobního programu s nejvyšší kvalitou proti dotěrnému a nebezpečnému hmyzu. Zaměřujeme se na všechny zákazníky kteří kladou vysoké požadavky na účinnost při pohybu v oblastech se zvýšeným hygienickým rizikem přenosu nákaz nebezpečným hmyzem.


Jap-Swords


swords logo
S bratrem se věnujeme profesionálně nožům od roku 2002. Zabýváme se výrobou nožů jak s pevnou čepelí, tak i zavíracím nožům s pojistkou linerlock. Na čepele používáme Mozaikové damašky naší výroby, ale i uhlíkové a práškové oceli. Rukojeti jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako jsou - tuzemské i exotické dřeviny, rohoviny, kosti, mamutovina i polodrahokamy, atd.
Zakázkové nože vyrábíme jak dle návrhů a požadavků zákazníků, tak po dohodě i podle naší fantazie. Již několik let se účastníme nožířských výstav v Čechách i v zahraničí.


ARMYTRIKA.CZ


army trika logo
Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu produktů jako trička, mikiny, hrnky, odznaky s velmi oblíbenými military, sci-fi, a dalšími motivy. Graficky jsou navrženy tak, aby se naším zákazníkům především líbily a byly díky použitým technologiím dostupné za nejlepší možnou cenu v České Republice. Pečlivě sledujeme zájmy našich zákazníků a nové produkty zařazujeme do prodeje podle reakcí a dotazů přímo od našich zákazníků.


JANPAVEK.COM

 

Šicí dílna Pávek, se již od roku 2011 zabývá zakázkovou výrobou technické konfekce jako jsou batohy, tašky, vaky, pouzdra na zbraně, lezecké vybavení, taktická výstroj pro bezpečnostní složky, střelecké vybavení, moto-brašny a mnoho, mnoho dalšího. Sporadicky se též věnuje vývoji a malosériové výrobě outdoorového a military oblečení.


Cestovatelský obchod

 

Cestovatelský obchod nabízí zákazníkům cestovatelské potřeby. V nabídce jsou cestovní doplňky, tašky, batohy a kufry, repelenty, zámky, cestovní redukce, cestovatelské oblečení obuv a pokrývky hlavy, nápojové lahve, lékárničky a opalovací krémy. V obchodě je možné nakoupit vše nezbytné na vaše cesty po světě.


trek shop cz

 

Vítejte v prodejně outdoorového vybavení s tradicí již od roku 1999. Nabízí Vám veškeré outdoorové vybavení - více než 2.000 druhů zboží. Chcete nakoupit levně kvalitní stany, spacáky, karimatky, batohy a další vybavení ? Vyberte si z naší nabídky oblečení a outdoorového vybavení. Máme dámské nebo pánské fleece a softshellové bundy, outdoorové kalhoty, pláštěnky i nepromokavé membránové bundy. Nabízíme veškerý sortiment značek Husky, Pinguin, Ferrino, SALEWA, Coleman , Zajo, Corazon, Doldy, GSI, PRIMUS,GOALZERO  a mnoho dalších...


pod 7 kilo

 

7 kilo je podle nás ideální váha na cestování. Se zavazadlem s váhou pod 7 kilo se totiž téměř u všech aerolinek vyhnete čekání a příplatkům, spojeným s odbavováním zavazadel. Zároveň vás 7 kilo na zádech příliš nezatíží a ušetříte si tak mnoho námahy i starostí při přesunech. Cestování nalehko zkrátka člověku přináší více svobody i radosti. Víme, že zabalit vše potřebné do 7 kilo je v mnoha případech utopie. S věcmi z našeho obchodu, které patří k tomu nejlehčímu, co lze na světě sehnat, se této hranici ale můžete alespoň přiblížit.


Aviatik.cz


Jsme ryze česká společnost zabývající se poradenstvím, kamenným a internetovým prodejem zboží. Nabízíme našim zákazníkům velmi široký sortiment potřeb pro piloty a letadla všech kategorií.


water to go cz

Misí Water-to-Go je jednoduše řečeno:

Ochrana našich zákazníkům prostřednictvím čisté a nezávadné vody kdekoliv na světě, ochrana naší planety díky snižování spotřeby balené vody, ochrana financí našich zákazníků díky pořizovacím nákladům na čistou vodu.

Používáním produktů Water-to-Go zajistíte sobě i svým blízkým zdravější životní styl a pomůžete také naší planetě, kterou nebudete více zatěžovat plastovým odpadem.


místo i pro vaší reklamu

Chcete dát svým produktům to nejlepší?
  • Testování produktů v náročném terénu, rukou armádního profesionála.
  • Poutavé a originální recenze produktů rovnou z terénu, navíc z tak úchvatných míst, že to ocení nejen vaši zákazníci, ale také produkt samotný. Lidé dnes na YouTube hledají recenze, buďte na to také připraveni.
  • Chcete se společně s námi podílet na vzniku jedinečného amatérského seriálu ze světa bezpečnosti a přežití, který nemá doposud obdoby?

NEVÁHEJTE A NAPIŠTE NÁM!

TRAVELHELPERS@TRAVELHELPERS.CZ

NEBO VYUŽIJTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ ZDE


Všem kdo podpořili náš projekt, mnohokrát děkujeme !!!