Jste OUTDOOR nebo ARMY SHOP a rádi byste navázali spolupráci?

Nebo se vám líbí naše VIDEO TVORBA

PŘIPOJ SE A ZÍSKEJ OD NÁS VÍCE ...

 


1) Materiál, výstroj a vybavení

 • PRODUKTY NA TESTOVÁNÍ - Máte na trhu nové vybavení, které neprošlo testováním v terénu? Chcete vědět zda vybavení náročné situace obstojí? Nebo chcete dát svým produktům reklamu kterou si právem zaslouží? Produkt nám pošlete a my za vás vybavení otestujeme na druhé straně světa, v opravdu náročných podmínkách. Natočíme video-recenzi z terénu, akční video, nebo sepíšeme článek. Takto vaši zákazníci uvidí produkty rovnou v terénu a budou přesně vědět co od produktu očekávat.
 • JE VAŠÍ OTÁZKOU PROČ NABÍZÍME TESTOVÁNÍ PRODUKTŮ? Existuje mnoho historek cestovatelů, jak je levné vybavení zklamalo, dostalo je do problémů a nebo to byly naprosto vyhozené peníze. Náš cíl je vytvořit zde přehled vybavení, které je ověřeno reálným použitím v terénu a tudíž se zákazníci jeho koupě nemusí obávat. Každá z recenzí je psána a točena s nejlepším vědomím a svědomím, neboť nám jde především o bezpečnost lidí na jejich cestách. Jako voják jsem se neustále setkával s pochybným vybavením, které v akci vydrželo velmi krátký čas, to by se v dnešní době stávat nemělo. Kvalitní vybavení si zaslouží kvalitní reklamu. Proto si myslíme, že vás spolupráce s námi, rozhodně posune dál.

2) podpora pro seriál

 

 • POST-PRODUKCE A VÝPOMOC - Během cesty probíhá natáčení seriálu v náročných klimatických podmínkách. Chceme ukázat divákům realitu. Disponujeme sice základní polo-profesionální video-technikou, ale práce na post-produkci a finální úpravy jednotlivých dílů jsou velmi časově i technicky náročné. Nemáme štáb, ani lidi co by nám pomohli. Pokud se vám naše práce líbí, pomozte nám dostat seriál na lepší úroveň.

3) Mediální podpora

nejvíce podstatná podpora !!!

 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ, VEŘEJNÁ MÉDIA, INTERNET A RÁDIO - Pokud souhlasíte s tím oč nám jde, podpořte naší myšlenku ve skupinách, na všem blogu a nebo na webových stránkách. Ať již cestovatelských, zálesáckých, nebo bezpečnostních. A nejen to. Pokud vidíte v projektu vyšší smysl, dostaňme to do rádií, televize, časopisů a prostě všude, kde to bude mít nějaký pozitivní dopad. Řečník je mé druhé jméno. 🙂 Čím více lidí se dostane k těmto informacím, tím více zbytečným tragédiím můžeme společně předejít. Alespoň se o to pokusíme. Můžeme na cesty vyrazit jen tak, bez přílišné medializace. My ale věříme, že pokud má člověk nějaké poselství, dovednosti a um, pokud má světu co nabídnout a lidem co předat, tak ať tak učiní. A nejlépe ihned. My našemu poslání věříme a jdeme do toho naplno.

4) Finanční dar

                                   

 • PODPORA FINANČNÍ DAREM - Toto je také možnost, jak náš projekt podpořit. Během fází cesty budeme pochopitelně pracovat a finance neustále doplňovat, neboť nechceme být závislí na penězích ostatních. Pokud však chcete podpořit náš projekt právě touto formou, budeme za váš případný dar velmi rádi. 
 • ČÍSLA ÚČTŮ JSOU ZDE TAKÉ PRO ČLENY RODINY. Za ta léta bude mnoho svátků, narozenin a vánoc. 🙂 Děkujeme rodinám za jejich podporu, během našich cest!
 Jakoukoliv částku v CZK můžete posílat na čísla účtů

jan - 102 319 3233 / 5500  RAIFFEISEN BANK

iban pro zasílání ze zahraničí:

cz 806 100000000 102 319 3233


výhody spolupráce pro vaší firmu?

 • Uveřejnění loga vaší firmy, v sekci Spolupráce / Podpora projektu.
 • Bannerovou proklikovou reklamu v celé sekci VIDEO TVORBA, v sekci PARTNEŘI. Popřípadě mnoho dalších volných prostor.
 • Logo vaší firmy u fotografie, nebo akčního videa nejen testovaného produktu.
 • Neotřelé články pro váš blog, nebo magazín.
 • Propagace spolupráce na našich sociálních sítích.
 • Originální psané recenze, nebo video recenze přímo z terénu z úchvatných míst světa. Naše recenze jsou na profesionální úrovni.
 • Po návratu zpět do ČR, publikace a zhodnocení na cestovatelských seminářích.
 • Pokud se vám spolupráce s námi zalíbí, MŮŽEME se stát VAŠIMI stálými testery v terénu! Mnoho lidí dnes hledá recenze na YouTube, proto spolupráce s námi, rozhodně dlouhodobější význam má.

místo i pro vaší reklamu

Chcete dát svým produktům to nejlepší?
Testování
Recenze
Seriál
 • Pošlete nám vybavení na test! Testování vybavení v náročném terénu, rukou armádního profesionála. Ne každý kus vybavení je do divočiny vhodně zvolený. Některé produkty vaši cestu přežijí, ale jiné vás dokáží dostat do pěkného maléru. 
 • Poutavé a originální recenze produktů přímo z terénu na cestě světem. Našim cílem je vytvořit zde portál vybavení, jehož koupě se zákazníci nemusí obávat, neboť prošlo našim náročným testováním. V tomto je budoucnost a šance také pro vás!
 • Chcete se společně s námi podílet na vzniku jedinečného amatérského seriálu, ze světa bezpečnosti a přežití, který doposud nemá na Českém internetu obdoby? Z velkých snů a mnoha tvrdé práce jsou ty nejlepší výsledky. Pojďte do toho s námi!

Pro zahájení spolupráce neváhejte

A NAPIŠTE NÁM!
projekt podpoŘILI / Zde může být i vaše logo