Hlavní partner

 

FERRINO.CZ

Příběh Ferrino začíná v Turíně v roce 1870. Rok 1890 byl počátek dlouholeté spolupráce s firmou FIAT, které Ferrino dodalo první voděodolné plachty na auta. Další kapitolu napsaly armádní zakázky na speciální stany do polních nemocnic. Dnes Ferrino nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody od oblečení, přes batohy, spacáky až po všemožné doplňky.

 


partneŘI PROJEKTU

 

MARINES SHOP

OBCHOD PRO OPRAVDOVÉ PROFESIONÁLY!

V naší nabídce naleznete tu nejkvalitnější profesionální taktickou výstroj, ať již pro policisty, vojáky, outdoorové nadšence a nebo pro hráče airsoftu. Nabízíme mimo jiné také originální uniformy, vesty, sumky, batohy, helmy i jiné doplňky USMC a US ARMY. Jsme armyshop se zastoupením armádních originálů a osvědčených značek jako Helikon, Gerber, Camelbak, Mystery Ranch, Nalgene, Source, Fire Steel, Rite in the rain a dalších. Jako poděkování za službu společnosti, nabízí složkám IZS naše firma 5% slevu!


NALEHKO.COM

 

Americká komunita kolem ultralehkého trekkingu považuje za "nalehko" základní hmotnost výbavy (tzn. všechno co si na trek nesete s výjimkou základního oblečení, které máte na sobě, jídla a vody) do 7kg. Budete překvapení, ale na tuto hmotnost se dá poměrně lehce dostat, aniž byste nějak výrazně polevili ze svého komfortu.

Takže celková hmotnost vašeho batohu na třídenní výšlap se i s jídlem a 2 litry vody vejde do 12kg.


REPLIQ.CZ

Vše pro OUTDOOR a PŘEŽITÍ

Na army shopu REPLIQ.CZ, naleznete nejen repliky zbraní, odznaků, prstenů, vlajek a dýk, ale také vybavení všech cenových kategorií, ať již pro potřeby airsoftu, tak do náročného služebního prostředí. Potřebujete vybavení pro pobyt v přírodě, bushcraft, nebo na dlouhé treky? Pak jste tu správně!


Bambutik (Afekt s.r.o.)

 

Bambutik.cz (Afekt s.r.o.) je česká rodinná firma působící na trhu od roku 2010. Manželé také procestovali svět a na základě svých zkušeností, vytvořili ryze Český produkt, z bambusových vláken, vhodný do jakýchkoli podmínek. Tento pozoruhodný materiál je pro nás velkou záhadou a už se nemůžeme dočkat na jeho testování.


SHEEPHAPPENS.CZ


České outdoorové oblečení navržené zkušenými cestovateli a vyrobené v dílnách českých mistrů, které stálým testováním v náročných podmínkách zdokonalujeme. Součástí příběhu, který začal v malé rodinné ovčí farmě na Novém Zélandu, se může stát každý. Nevyužíváme slabostí lidí, tak jako současný marketing. Nesnažíme se lidi oblbnout a podprahově je přesvědčit, že si musí koupit něco, co nepotřebují nebo se hned rozpadne.
Věříme, že současný spotřebitel umí ocenit i férové jednání, kvalitu a ohled k životnímu prostředí.


EUROLAMP S.R.O.

EUROLAMP s.r.o. se zabývá  přenosnou osvětlovací technikou. Společnost je výhradním dovozcem a distributorem několika předních světových výrobců svítilen pro celou Českou republiku. Mezi ně patří zejména americké společnosti Streamlight, SureFire a UK (UndewateKinetics), později k těmto společnostem přibyly další jako PowerMoon, Nightsearcher, NITECORE, EDGE Tactical a v neposlední řadě STEINER.


ARMYTRIKA.CZ


Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu produktů jako trička, mikiny, hrnky, odznaky s velmi oblíbenými military, sci-fi, a dalšími motivy. Graficky jsou navrženy tak, aby se naším zákazníkům především líbily a byly díky použitým technologiím dostupné za nejlepší možnou cenu v České Republice. Pečlivě sledujeme zájmy našich zákazníků a nové produkty zařazujeme do prodeje podle reakcí a dotazů přímo od našich zákazníků.


COMBAT SYSTEMS

Společnost Combat Systems vznikla v roce 2015 jako nástupce populární textilní zakázkové firmy Combat Shield, jejiž vznik se datuje do roku 1993. Naše firma je tedy relativně mladá, nicméně zkušenosti s technickým textilem, výrobou výstroje a oděvů pro ozbrojené složky mají naši pracovníci bezmála 30letou praxi. Značka Combat Systems patří pod křídla společnosti TF CORP s.r.o, která na českém trhu provozuje oblíbený obchod s prémiovým military a outdoorovým vybavením MARINES-SHOP.COM.


FENIX PROTECTOR S.R.O.


 

Vítejte na stránkách společnosti FENIX Protector s.r.o., výrobce batohů, vest a dalšího taktického vybavení pro armádu, policii a příslušníky dalších bezpečnostních složek. Společnost FENIX Protector s.r.o. (dříve Martin Hanuš – ALP) se vývojem a výrobou vybavení pro extrémní podmínky zabývá již více než 25 let.

Mezi naše hlavní zákazníky patří: Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Ministerstvo obrany SR, 601.skss Prostějov, URNA, 43. výsadkový prapor Chrudim, Aktivní zálohy a další.


TACTICAL PRO

Jsme česká rodinná firma, jejíž taktickou výstroj používají ozbrojené síly státu, bezpečnostní agentury, záchranáři, sportovní i rekreační střelci a military nadšenci. Jsme ti, díky kterým se budete cítit v jakékoli situaci v bezpečí. Budete mít jistotu, že jste pro svou připravenost udělali maximum. Jsme TacticalPro. Taktická výstroj naší firmy byla a je používána nejenom jednotkami Armády ČR na misích v Afghánistánu, Iráku a Mali, ale také příslušníky PČR při výkonu služby po celé České republice i v zahraničí.


CUSTOM GEAR


Firma Custom Gear je již od roku 2014, kdy vznikla, zaměřena na výrobu zakázkové výstroje a doplňků pro příslušníky AČR, PČR, bezpečnostních sborů nebo pro civilní nadšence. Naše zaměření nekončí pouze u zakázkové výroby, tedy toho co žádá zákazník s vlastní představou, ale nabízíme také řadu námi vyvinutých a časem testovaných produktů, které jsou navrhovány s našimi letitými zkušenostmi a ve spolupráci stále sloužících příslušníků AČR a PČR. Všechny naše produkty jsou vyrobené v naší výrobně v ČESKÉ REPUBLICE.


GUARDIAN ANGEL

Historie mladé České firmy Guardian Angel vznikla ve své podstatě náhodou a neplánovaně. Majitel firmy chtěl popruh na svého Brena, ale nic se nepřibližovalo jeho představám a kritériím. Jednoho dne si řekl, co může být tak těžkého na tom, si ten popruh vyrobit sám a na koleni. Následně dostal nabídku kontraktora v Iráku, s požadavkem na případné zajištění neodkladné přednemocniční péče. Začal tedy hledat zdravotnický batoh, který by obstál v extrémních podmínkách zahraniční mise. Firma Guardian Angel v tuto chvíli nedisponuje mnoha produkty a na vlastním e-shopu se stále pracuje.. to však nemění nic na tom, že kvalita zpracování, použité materiály a neotřelý design mají neskutečný potenciál. My všichni budeme mít tuto ryze Českou firmu na očích a s nadšením očekávat zautomatizování výroby dalších a nových produktů.


STRIKE FACE.CZ


Prodáváme výrobky ze speciálních, balisticky odolných švédských ocelí Armox a Hardox. Zejména ocelové terče, gongy a kompletní terčové systémy. Dále vybavení střelnic jako například ocelová dopadiště a lapače střel. V poslední řadě vyrábíme výplně bezpečnostních domovních dveří a balistické ocelové pláty v rozměrech dle SAPI panelů, které přesně padnou do řady taktických vest a nosičů plátů zahraniční produkce. O tom, že si zákazníci naše výrobky pravidelně testůjí, se můžete přesvědčit na našich Facebookových stránkách. Konkrétní reference najdete v záložce příspěvky návštěvníků !


pROJEKT DÁLE PODPOŘILI

 

INTERNET CZ, a.s. (FORPSI)


forpsi logo
Společnost INTERNET CZ, a.s., obchodující pod obchodní značkou FORPSI a FORPSI Cloud, poskytla našemu projektu technologické zázemí ve formě webhostingu pro doménu travelhelpers.cz. Společnost INTERNET CZ, a.s. je spolehlivý partner v oblasti poskytování hostingu a cloudových řešení a je jedním z největších registrátorů doménových jmen v ČR. INTERNET CZ je součástí skupiny Aruba Group - jednoho z největších světových poskytovatelů cloudových služeb. www.forpsi.com a www.forpsicloud.cz


Repelent Predator

 

repelent predator logoČeská firma, český majitel, poctivá česká receptura. Značka PREDATOR je tady pro Vás od roku 1997. Od této doby se zaměřujeme na vývoj komplexního výrobního programu s nejvyšší kvalitou proti dotěrnému a nebezpečnému hmyzu. Zaměřujeme se na všechny zákazníky kteří kladou vysoké požadavky na účinnost při pohybu v oblastech se zvýšeným hygienickým rizikem přenosu nákaz nebezpečným hmyzem.


Chat Sim CZ / MILICA

 

chatsim logo

Zůstaňte na cestách v kontaktu se svými přáteli prostřednictvím mobilních aplikací jako: Whatsapp, Messenger, WeChat a mnoha dalších. ChatSim umožňuje posílat zprávy, obrázky či volat ve více než 150 zemích světa. Zaručujeme maximální pokrytí a nejlepší možnou kvalitu signálu kdekoliv na světě, Sim-Karta se připojí k jednomu z více než 250 operátorů po celém světě.

PROJEKT PODPORUJE TAKÉ  WWW.MILICA.CZ


STUDIO TUŽKA

STUDIO TUŽKAHledáte někoho kdo Vám vytvoří webové stránky, které budou fungovat? Chcete oslovit potencionální zákazníky v online i offline světě? Vytvoříme Vám identitu, které si každý všimne a ještě se bude líbit. Jsme schopni vytvořit webové prezentace od vizitky, přes firemní webové stránky, po středně velké eshopy. Umíme Vám udělat portfolio, cestovatelský web nebo webový magazín.


JANPAVEK.COM

 

Šicí dílna Pávek, se již od roku 2011 zabývá zakázkovou výrobou technické konfekce jako jsou batohy, tašky, vaky, pouzdra na zbraně, lezecké vybavení, taktická výstroj pro bezpečnostní složky, střelecké vybavení, moto-brašny a mnoho, mnoho dalšího. Sporadicky se též věnuje vývoji a malosériové výrobě outdoorového a military oblečení.


Cestovatelský obchod

 

Cestovatelský obchod nabízí zákazníkům cestovatelské potřeby. V nabídce jsou cestovní doplňky, tašky, batohy a kufry, repelenty, zámky, cestovní redukce, cestovatelské oblečení obuv a pokrývky hlavy, nápojové lahve, lékárničky a opalovací krémy. V obchodě je možné nakoupit vše nezbytné na vaše cesty po světě.


trek shop cz

 

Vítejte v prodejně outdoorového vybavení s tradicí již od roku 1999. Nabízí Vám veškeré outdoorové vybavení - více než 2.000 druhů zboží. Chcete nakoupit levně kvalitní stany, spacáky, karimatky, batohy a další vybavení ? Vyberte si z naší nabídky oblečení a outdoorového vybavení. Máme dámské nebo pánské fleece a softshellové bundy, outdoorové kalhoty, pláštěnky i nepromokavé membránové bundy. Nabízíme veškerý sortiment značek Husky, Pinguin, Ferrino, SALEWA, Coleman , Zajo, Corazon, Doldy, GSI, PRIMUS,GOALZERO  a mnoho dalších...


pod 7 kilo

 

7 kilo je podle nás ideální váha na cestování. Se zavazadlem s váhou pod 7 kilo se totiž téměř u všech aerolinek vyhnete čekání a příplatkům, spojeným s odbavováním zavazadel. Zároveň vás 7 kilo na zádech příliš nezatíží a ušetříte si tak mnoho námahy i starostí při přesunech. Cestování nalehko zkrátka člověku přináší více svobody i radosti. Víme, že zabalit vše potřebné do 7 kilo je v mnoha případech utopie. S věcmi z našeho obchodu, které patří k tomu nejlehčímu, co lze na světě sehnat, se této hranici ale můžete alespoň přiblížit.


Aviatik.cz


Jsme ryze česká společnost zabývající se poradenstvím, kamenným a internetovým prodejem zboží. Nabízíme našim zákazníkům velmi široký sortiment potřeb pro piloty a letadla všech kategorií.


water to go cz

Misí Water-to-Go je jednoduše řečeno:

Ochrana našich zákazníkům prostřednictvím čisté a nezávadné vody kdekoliv na světě, ochrana naší planety díky snižování spotřeby balené vody, ochrana financí našich zákazníků díky pořizovacím nákladům na čistou vodu.

Používáním produktů Water-to-Go zajistíte sobě i svým blízkým zdravější životní styl a pomůžete také naší planetě, kterou nebudete více zatěžovat plastovým odpadem.


Jap-Swords


S bratrem se věnujeme profesionálně nožům od roku 2002. Zabýváme se výrobou nožů jak s pevnou čepelí, tak i zavíracím nožům s pojistkou linerlock. Na čepele používáme Mozaikové damašky naší výroby, ale i uhlíkové a práškové oceli. Rukojeti jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako jsou - tuzemské i exotické dřeviny, rohoviny, kosti, mamutovina i polodrahokamy, atd.
Zakázkové nože vyrábíme jak dle návrhů a požadavků zákazníků, tak po dohodě i podle naší fantazie. Již několik let se účastníme nožířských výstav v Čechách i v zahraničí.


BUSHCRAFT SHOP


BUSHCRAFT e-shopu chceme našim zákazníkům nabídnout právě ty produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvedčeni, buď z vlastní zkušenosti nebo právě testy a recenzemi od našich nezávislých profesionálů z oboru. ,,U NÁS NEKUPUPUJETE „ZAJÍCE V PYTLI“ Díky testování všech produktů víte, co od daného výrobku očekávat. Rádi zveřejňujeme i testy produktů, které tzv. „nepřežily“ - tyto v nabídce BUSHCRAFT e-shopu nenajdete!

Naše filozofie je taková, že chceme nabízet pouze takové produkty, které bychom si sami pořídili. Přesvědčíme vás, že rovnice cena = kvalita = spolehlivost, platí v mnoha případech i v tomto oboru!


MAX ARMY


Army shop Maxarmy je pro vojáky
nadšence do výzbroje i výstroje, outdoor sportovce, lovce i pro rybáře a myslivce. Každý z těchto milovníků přírody si zde najde vše, co je potřebné pro přežití nehostinných podmínkách. Postaráme se o to, abyste byli kompletně vybavení při výpravách do divočiny, turistice, bojových akcích, zábavných hrách na vojáky i při dobových rekonstrukcích.


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 


místo i pro vaší reklamu

Chcete dát svým produktům to nejlepší?
Testování
Recenze
Seriál
  • Pošlete nám vybavení na test! Testování vybavení v náročném terénu, rukou armádního profesionála. Ne každý kus vybavení je do divočiny vhodně zvolený. Některé produkty vaši cestu přežijí, ale jiné vás dokáží dostat do pěkného maléru. 
  • Poutavé a originální recenze produktů přímo z terénu na cestě světem. Našim cílem je vytvořit zde portál vybavení, jehož koupě se zákazníci nemusí obávat, neboť prošlo našim náročným testováním. V tomto je budoucnost a šance také pro vás!
  • Chcete se společně s námi podílet na vzniku jedinečného amatérského seriálu, ze světa bezpečnosti a přežití, který doposud nemá na Českém internetu obdoby? Z velkých snů a mnoha tvrdé práce jsou ty nejlepší výsledky. Pojďte do toho s námi!

Pro zahájení spolupráce neváhejte

A NAPIŠTE NÁM!

všem kdo podpořili náš projekt, mnohokrát děkujeme !!!