TRAVEL HELPERS CZ

PROJEKT: CESTUJ BEZPEČNĚ


- ÚVOD -

SVĚT JE překrásné místo, proto CESTUJTE dokud to lze.

mějte ALE na paměti, že ŽIVOT MÁME POUZE JEDEN, PROTO buďte na svých cestách opatrní.

Tak vstávej, pomáhej, cestuj a žij!

 

Nebavilo nás o dalším dobrodružství pouze snít a opakovat si stále dokola, jednoho dne cestu světem uskutečníme. Nesmíme naše sny nadále odkládat, pravá chvíle nikdy nepřijde. Perfektní chvíli si musíme vytvořit sami právě teď.

No a tak jsme zanechali našeho všedně nevšedního života, plného jistot a jako armádní zdravotník s vervou a jeho princeznou, jsme vyrazili spolu s pokorou, na téměř tříletou cestu světem. Máme v úmyslu být prospěšný, srovnat si vlastní životy, natočit seriál o který se v ČR prozatím nikdo nepokusil a prověřit své dovednosti, schopnosti a umění technik přežití přímo v praxi.

Naše cesta není cestovatelsky typická a mnoho tvrdí, že je určena pouze pro okruh zálesáků. Náš úmysl je však rozšířit techniky přežití, mezi širší oblast populace.

Život máme pouze jeden a proto je lepší býti připraven, než-li překvapen.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

NEJSME ČLENY ŽÁDNÉ Z NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ A TENTO PROJEKT

NENÍ KONCIPOVÁN JAKO HUMANITÁRNÍ POMOC!


NA CO SE V PROJEKTU ZAMĚŘÍME?

  • Očima ZDRAVOTNÍKA bych rád viděl stav zdravotnických zařízení v různých koutech světa. Pokud místní zákon dovolí, rád bych v těchto zařízeních krátkodobě vypomohl.
  • Záleží nám na OCHRANĚ PŘÍRODY. Společně s námi nahlédněte srze témata, která vás mohou překvapit a mnohdy i šokovat. Ukážeme vám realitu!
  • V PRVNÍ ŘADĚ vám chceme předávat DOVEDNOSTI A ZNALOSTI, které budete potřebovat, pokud se vydáváte do oblastí, kde bez nutných postupů a technik, hrozí zvýšené riziko zranění nebo odloučení od civilizace.
  • Během cest probíhá natáčení našeho amatérského SERIÁLU, CESTUJ BEZPEČNĚ. V něm se například dozvíte, co si s sebou do divočiny vzít, co jíst a nebo naopak, na co si dát pozor. Uvidíte co by měl dobrodruh znát a umět, aby bylo jeho dobrodružství také bezpečné. PŘEVEDEME TECHNIKY PŘEŽITÍ, z knih a učiva, do každodenní praxe na cestách a to i v těch nejzapadlejších koutech světa. Jak se bude teorie lišit od praxe?
  • PRVNÍ POMOC se v terénu od té co známe z civilizace liší. Ukážeme si jak první pomoc poskytovat, pokud jste odkázáni sami na sebe a jste mimo dosah záchranných složek.
  • Recenze a testování VYBAVENÍ. V našem skromném PORTÁLE O VYBAVENÍ uvidíte, na co se můžete spolehnout a nebo za co své peníze raději neutrácet. Na vybavení je vaše bezpečí také závislé.

 

ÚVODNÍ VIDEO PROJEKTU

PRVNÍ POMOC & VÝCVIK PŘEŽITÍ?

Napište nám...

sledovat nás můžete také na sociálních sítích,

kde jsme pravidelně aktivní

FACEBOOK - INSTAGRAM - YOUTUBE

VEŠKERÝ MATERIÁL NA TOMTO WEBU JE CHRÁNĚN AUTORSKÝM PRÁVEM MAJITELE.

FOTOGRAFIE KOLEGŮ A OSTATNÍCH VYOBRAZENÝCH OSOB, JSOU ZVEŘEJNĚNY S JEJICH SOUHLASEM,

NEBO BYLA JEJICH IDENTITA SKRYTA.