Vzdělávací projekt pro občany české a slovenské republiky, kteří se pohybují v přírodě nejen při cestách v zahraničí. Voják a princezna během pětileté cesty kolem světa, prověřují vlastní dovednosti přežití v přírodě, první pomoci a také bezpečnostních postupů. Skrze sociální sítě, předávají své zkušenosti ostatním lidem. Buďte na cestách s námi a šiřme společně vidinu ZODPOVĚDNÉHO a BEZPEČNÉHO cestování. Pamatujte si, že je lepší na chvilku vypadat v očích ostatních jako paranoidní cvok, než v nouzové situaci litovat toho, že jsme se nechali strhnout tím, co je dnešní společností vnímáno jako bláznivé. Pokud se člověk vydá do divočiny nepřipraven, nevybaven a neinformován, to je bláznivé!


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

NEJSME ČLENY ŽÁDNÉ Z NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ A TENTO PROJEKT NENÍ HUMANITÁRNÍ POMOC!


TRAVEL HELPERS CZ

CO je cíleM projektu?

  • Šířit osvětu a informace o ZODPOVĚDNÉM a BEZPEČNÉM CESTOVÁNÍ. Připravovat české občany na cesty do zahraničí a bezpečný návrat domů. Prostřednictvím našich videí, nebo pořádaných kurzů.
  • Aktivně se věnujeme OCHRANĚ PŘÍRODY. Společně s námi nahlédnete srze témata, která vás mohou překvapit a mnohdy i šokovat. Ukážeme vám realitu o které se dnes nemluví!
  • V PRVNÍ ŘADĚ vám chceme předávat DOVEDNOSTI A ZNALOSTI, které budete potřebovat, pokud se vydáváte do oblastí, kde bez nutných postupů a technik, hrozí zvýšené riziko zranění nebo odloučení od civilizace.
  • Během cest probíhá natáčení našeho amatérského SERIÁLU, CESTUJ BEZPEČNĚ. V něm se například dozvíte, co si s sebou do divočiny vzít, co jíst a nebo naopak, na co si dát pozor. Uvidíte co by měl dobrodruh znát a umět, aby bylo jeho dobrodružství také bezpečné. PŘEVEDEME TECHNIKY PŘEŽITÍ, z knih a učiva, do každodenní praxe na cestách a to i v těch nejzapadlejších koutech světa.
  • PRVNÍ POMOC se v terénu od té co známe z civilizace liší. Ukážeme si, jak první pomoc poskytovat pokud jste odkázáni sami na sebe a jste mimo dosah záchranných složek.
  • Recenze a testování VYBAVENÍ. V našem PORTÁLE O VYBAVENÍ uvidíte, na co se můžete spolehnout a nebo za co své peníze raději neutrácet. Na vybavení je vaše bezpečí také závislé.
  • Důležité informace sdílíme s komunitou na naší facebook skupině: CESTUJ BEZPEČNĚ - PŘIPRAV SE A PŘEŽIJ - přidej se k nám!

 

CESTUJ BEZPEČNĚ

MODERNÍ ŠKOLA PŘEŽITÍ

PŘIPRAVTE SE NA NOUZOVÉ SITUACE

Napište nám...

sledUJTE nás na sociálních sítích

FACEBOOK - INSTAGRAM - YOUTUBE

MATERIÁL NA TOMTO WEBU JE CHRÁNĚN AUTORSKÝM PRÁVEM MAJITELE